Lazy Sunday Breakfast
Elke zondag van 8u30 tot 13u30.
Ons heerlijk en gastronomisch ontbijt geserveerd op elke zondag. What's in a name! Geniet rustig en uitgebreid samen met uw familie, vrienden, partner of gezelschap. Enkel op reservatie voor niet-hotelgasten en minstens 1 dag (24u) op voorhand gezien wij voor een persoonlijke en individuele aanpak opteren. Onze plaatsen zijn beperkt, reserveer tijdig je plekje.
Sinds 2023 wordt ons Lazy Sunday Breakfast om de zoveel maanden "in een nieuw jasje gestoken". Ga met ons op reis en ontdek ons uitgebreid zondags ontbijt geïnspireerd op de culinaire rijkdommen van, onder meer, Italië, Frankrijk, Mexico en Japan. Volg onze sociale media-kanalen om op de hoogte te blijven.
What you get ("English Style" Breakfast - van november 2023 tot en met februari 2024):
Mocktail van appelsap met gemberbier, munt en ijs
Zelfgemaakt toastbrood, bruin brood, scones met clotted cream (ingedikte room van koemelk) en huisgemaakte lemon curd and marmelade
Broodpudding
Pompoenpastei met geroosterde zaadjes en agave
BFG's Full English: witte bonen en ajuin in tomatensaus met eitje, spek, varkensworst en bloedworst (black pudding), gegrilde tomaat en champignon met look, peterselie, kruiden en citroen
Pastei
Appelsap met gember
Thee of koffie
Achtergrondmuziek: 1960s English bands
€ 35 per persoon
Suitcase Breakfast
Liever ontbijten doorheen de week of op zaterdag? Kom kennismaken met ons uniek Suitcase breakfast.